A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, молоді та спорту Печенізької селищної ради

SavED запускає вебінари з надолуження освітніх втрат

Дата: 26.09.2024 13:43
Кількість переглядів: 37

Фото без опису

Як оцінити знання учнів і виявити прогалини? Як допомогти дітям наздогнати матеріал? Які сучасні інструменти допоможуть зацікавити учнівство навчанням? Розбиратимемось разом із експертами! Спікери наших вебінарів — досвідчені методисти, автори підручників, розробники освітніх програм і номінанти Global Teacher Prize. Усі напрацювання, котрими ділитимуться експерти, пройшли тест-драйв у наших освітніх центрах.

Для кого це? Передовсім для учителів української, англійської, історії та математики 5, 7, 9 класів. А також усіх, хто цікавиться темою «кетчапів».

Як долучитися? Зареєструватися за посиланняму формі (https://forms.gle/RyzSw24UwDQwk3uQ9) та підключатися до цікавих вам вебінарів. Заняття проходитимуть щовівторка о 18:00 на Zoom-платформі.

Розклад вебінарів у жовтні.

1 жовтня

Надолужуємо освітні втрати з української мови: принципи побудови програми, створення календарного плану і проведення тестування.

Спікер: Тарас Ткачук — тренер НУШ, співавтор підручників з української мови, кандидат філологічних наук.

8 жовтня

Надолужуємо освітні втрати з математики: мотиваційні чинники і «ситуації успіху» на уроках. Спікер: Ігор Клочко — учитель-методист, автор підручників і посібників з математики, автор модельної програми з математики для 5–6-х класів.

15 жовтня

Надолужуємо освітні втрати з історії: інсайти пілотування програми в освітніх центрах. Спікерка: Антоніна Макаревич — кандидатка історичних наук, учителька історії та громадянської освіти, авторка підручників і посібників НУШ.

22 жовтня

Надолужуємо освітні втрати з англійської мови: складаємо навчальну програму та добираємо найефективніші методи зацікавлення дітей.  Спікерки: Наталія Голоднюк — учителька англійської мови, фіналістка Global Teacher Prize Ukraine, тренерка British Council; Ірина Унгурян — кандидатка педагогічних наук, завідувачка кафедри педагогіки, психології і теорії управління освітою Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області, співавторка Державного стандарту базової середньої освіти, тренерка НУШ.

29 жовтня

Розбираємося, як обрати або створити якісний тест для діагностики освітніх втрат. Спікер: Тарас Ткачук — тренер НУШ, співавтор підручників з української мови, кандидат філологічних наук.

    Публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Її зміст є виключною відповідальністю фонду savED і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.


« повернутися

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень